Be Visible in IT
Zyskaj pewność siebie i buduj swoją widoczność!

O Programie Be Visible in IT

Program Be Visible in IT jest skierowany do kobiet, które chcą być widoczne w miejscu pracy. Uczestniczki poznają, jak skutecznie i rzetelnie promować siebie przez osiągnięcia zawodowe. Uczą się, jak profesjonalnie budować swój wizerunek. Pokonują lęk przed autoprezentacją.

Warsztaty prowadzą znane specjalistki, które pomagają podopiecznym wzmocnić wizerunek i poprawić ich widoczność w branży IT. 

Program składa się z 4 odrębnych modułów, ma charakter warsztatowy. Ilość miejsc jest ograniczona. Warunkiem udziału jest pozytywne przejście procesu rekrutacji.

target-icon

Twoja pewność siebie

Wystąpienia publiczne to dla Ciebie koszmar? Zdarza Ci się, że inni zbierają pochwały za Twoją pracę, bo boisz się odezwać? A może po prostu paraliżuje Cię strach, kiedy masz mówić przed więcej niż dwoma osobami?

message-icon

Nasze rozwiązanie

Jeśli chcesz by to, co robisz, było doceniane, musisz być widoczna. Pomożemy Ci w budowaniu prawdziwej marki osobistej. Dzięki temu łatwiej osiągniesz awans, dostaniesz premię i zostaniesz dostrzeżona w pracy. A przede wszystkim żadne przemówienie nie będzie już dla Ciebie straszne!

laptop-icon

Pokaż się!

Bądź widoczna w swojej organizacji. Buduj silną markę osobistą. Pokaż jakość swojej pracy, eksperckość, wiedzę i umiejętności. Naucz się tego czerpiąc z dobrych wzorców. Zrozum, że widoczność w biznesie jest ważna i wymagana.

Poznaj nasze ekspertki

Magda

Karolina Latos

COO @ FreshMail | CPCO @ Vercom

Praca z ludźmi to dla niej przede wszystkim rozmowa i działanie. Z branżą IT jest związana od dekady. Od 2022 jest COO we FreshMailu, który jest częścią grupy Vercom, w której pełni rolę CPCO. Szuka optymalizacji i rozwiązań, które pozwalają zespołom pracować bardziej produktywnie i efektywnie. Rozwija liderów i ich zespoły oraz kształtuje procesy. Bliskie są jej Agile i Scrum, z których czerpie i których wartości są dla niej podstawą w jej pracy. Jest fanką talentów Gallupa i z chęcią dba o ich rozwój zarówno u siebie, jak i u innych. Jest mentorką w programach mentoringowych dla liderek z branży IT i nie tylko.

linkedin
Ewa

Magdalena Petryniak

Strategic Communication Advisor and Trainer

Ekspertka komunikacji i sprzedaży, założycielka Story Seekers Polska, z 17-letnim doświadczeniem. Odznaczona tytułem Mistrzyni Linkedin przez Forbes Women Polska. Specjalizuje się w rozwijaniu komunikacji, która buduje wpływ i prowadzi do zmian w biznesie, społeczeństwie, jak i życiu osobistym. Pracuje w korporacjach, jak i w NGO na całym świecie, głównie w sektorach IT, cyberbezpieczeństwa, przemysłu i finansów. Wykładowczyni kursu „Business Communication” na Executive MBA, przygotowuje także start-upy do spotkań z inwestorami. Jej działania, w tym liczne wywiady i konferencje, w tym na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos podkreślają pasję do rozwijania skutecznej komunikacji i liderowania zmian.

linkedin
Konrad

Dominika Rydel

Product Owner | CMO | Tech & Cloud Marketing

Przez ponad 10 lat związana z marketingiem i rozwojem produktów dla branży FMCG, przemysłu, IT, cloud computing oraz startupów. Współpracowała m. in.  z takimi markami jak Microsoft, Tymbark, czy Chmurowisko. Obecnie rozwija również swoje umiejętności w obszarze product management, tworząc produkty szkoleniowe dla firmy Software Mind.Była inicjatorką programu "Dziewuchy w Chmurach", wspierającego rozwój kompetencji chmurowych wśród kobiet oraz współtwórczynią społeczności entuzjastów rozwiązań IIoT - Industry Meetcast. Propagatorka zwiedzania i pracy zdalnej w formie workation oraz pasjonatka sportu wyczynowego szczególnie w obszarze biegów, kolarstwa, triathlonu, narciarstwa biegowego i snowboardingu.
IG @all.you.need.is.tri

linkedin
Magda

Anna Chytrzyńska

Director Software Engineering 

Dyrektor inżynierii oprogramowania w firmie Sabre. Przez prawie 17 lat jestem związana z branżą IT, a blisko 20 lat z branżą lotniczą. Od 8 lat zarządzam ludźmi. Swoje liderskie doświadczenie zdobywałam w bardzo różnorodnym środowisku. Zaczynałam od małego krakowskiego zespołu, aby teraz zarządzać kilkudziesięcioma osobami w międzynarodowych zespołach. Moją pasją jest budowanie silnych, samoorganizujących się zespołów i wspieranie indywidualnego rozwoju pracowników.Trudne problemy można rozwiązać jedynie mając silny zespół, złożony z ufających sobie i gotowych podejmować ryzyko ludzi, dlatego tak ważne jest dla mnie budowanie relacji. Jako dyrektor zespołów deweloperskich odpowiadam za dostarczanie dużych projektów dla aplikacji wysokiej wydajności i dostępności. Prywatnie jestem mamą nastolatki. Uwielbiam podróże, gry planszowe i Escape Roomy.

linkedin
Ewa

Bernadeta Śmiałek

Senior Director Software Engineering 

Moja przygoda z branżą IT trwa już ponad 20 lat.Swoją karierę zawodową rozpoczynałam jako tester oprogramowania stopniowo poszerzając swoje kompetencje. Obecnie pracuję na stanowisku Senior Director Software Engineering w firmie Sabre.Wspieram rozwój technologiczny organizacji oraz dbam o efektywność i jakość dostarczanych produktów.Jako Leader stawiam na współpracę i efektywną komunikację. Wierzę, że silny zespół to klucz do osiągnięcia sukcesu każdej organizacji. Dlatego staram się tworzyć środowisko, w którym zaufanie, współpraca i wzajemne wsparcie są na pierwszym miejscu. Moja filozofia opiera się na przekonaniu, że dobrze zgrany zespół solidny fundament. Szukam rozwiązań, które pozwolą zwiększyć produktywność i efektywność zespołu.Jako mentorka wspieram i motywuję liderów.

linkedin
Konrad

Olga Wizny

Director of Software Engineering, Software Delivery Excellence

Przez ostatnie 19 lat zdobywałam doświadczenie w branży IT. Po studiach na kierunku Elektronika i Telekomunikacja na Politechnice Szczecińskiej, rozpoczęłam pracę jako konsultantka w branży telekomunikacyjnej. Z czasem objęłam stanowisko testerki automatyzującej i zostałam liderką zespołu o międzynarodowym zasięgu. Moje zadania obejmują tworzenie, rozwijanie i testowanie oprogramowania na szeroką skalę. Obecnie kieruję działem Software Delivery Excellence, skupiającym się na obszarach takich jak DevOps, DevSecOps, testy Performance & Resiliance, QA oraz Agile.Jestem zwolenniczką koncepcji pracy w oparciu na budowaniu relacji opartej na zaufaniu. Wierzę w ideę Servant Lidershipu. Uwielbiam obserwować rozwijające się talenty i jestem dumna jeśli w jakikolwiek sposób mogę w tym pomóc. Angażuję się w wiele inicjatyw związanych z promowaniem, mentoringiem i wspieraniem kobiet.

linkedin
Magda

Magdalena Gondek

Director of Program Management at Sabre

Kierownik Projektów i Programów IT | Dyrektor ds. Zarządzania Programami | Prelegent konferencyjny | Trener | Mentor
Magda ukończyła filologię germańską, jednak 16 lat temu przekwalifikowała się i rozpoczęła karierę w świecie zarządzania IT. Magda jest certyfikowanym kierownikiem projektów i programów (PMP®, PRINCE2®, IPMA) każdego dnia poszerzającym wiedzę o nowe obszary takie jak Scrum, Agile, SDLC, cloud. W ostatnim czasie uzyskała oficjalny certyfikat Google Cloud Digital Leader. Obecnie pełni funkcję Dyrektora ds. Zarządzania Programami IT w Sabre i nadzoruje strategiczne inicjatywy na całym świecie.

linkedin
Magda

Sylwia Klusek

Talent Acquisition Director EMEA | Product & Engineering

Rekrutacja to moja miłość - przypadkowa, za to od pierwszego wejrzenia, trwa już ponad 15 lat i wciąż jest gorąca jak świeżo parzona kawa! Od 2006 roku przeszłam pełną ścieżkę zawodową, od roli sourcerki przez rekruterkę, business partnerkę, aż po liderkę rekrutacji. Począwszy od butikowej agencji rekrutacyjnej, przez globalnych dostawców RPO, po pracę w wewnętrznych działach rekrutacyjnych firm produktowych - wspólny mianownik był zawsze ten sam: pomaganie takim firmom jak MSFT, Broadcom, Sabre, czy Oracle w realizacji ich celów biznesowych poprzez pozyskiwanie talentów w branży IT.Od 2023 roku jestem w Splunk, gdzie wspieram ekspansywny rozwój naszego software hubu w Polsce, z sukcesem skalując procesy rekrutacji i wspierając kobiety w znalezieniu swojej drogi w labiryncie świata IT.

linkedin
Magda

Dominika Ramotowska

Senior Manager Learning and Development

Kariera Dominiki zdecydowanie nie jest prostą drogą do celu - cel rozwijał się i klarował podczas jej wędrówek od rekrutacji i księgowości przez HR i psychoterapię. Zarządzała dużymi zespołami i prowadziła własną firmę, a we wszystkich tych miejscach najwięcej przyjemności znalazła w pomaganiu ludziom osiągać ich cele. Lubi podejmować skalkulowane ryzyko - chętnie stawia na ludzi i wierzy w ich potencjał. Nie lubi nudy i stagnacji - chętnie zwiedza ścieżki mniej uczęszczane i bada sposoby na inspirowanie ludzi by sięgali po więcej.

linkedin
Magda

Joanna Grzywna

Engineering Manager | Cloud Ops Automation

Z IT jestem związana od ponad 20 lat. Przeszłam pełną drogę od programowania w C++/.NET, przez zarządzanie projektami i programami, po budowanie i prowadzenie efektywnych zespołów. W roli Managera spełniam się od ponad 10 lat, zarządzając zarówno małymi zespołami, jak i dużymi departamentami. Rok temu postanowiłam wrócić do bezpośredniej współpracy z inżynierami nad rozwojem produktu, i dołączyłam do Splunk w roli Engineering Managera. Jako lider stawiam na otwartość, wzajemny szacunek i dobrą komunikację. Lubię pomagać moim zespołom w osiąganiu satysfakcji z realizacji celów biznesowych i wspierać ich rozwój, zarówno zawodowy, jak i osobisty. Prywatnie pasjonuje mnie strzelectwo sportowe i genealogia.

linkedin
Magda

Beata Mosór

Chief Leadership Officer CIRC.om Serial Entrepreneur

Moją długofalową misją jest wsparcie w rozwoju 1 miliona liderów.
Mam ponad 18 lat doświadczenia w produktach i usługach digitalowych w obszarach #marketing #strategia #leadership. W tym czasie budowałam marketing w nazwa pl (od 100k do 1 mln klientów), stworzyłam leanową agencję strategiczną Project: People (ponad 180 klientów z 18 krajów w 5 lat) i współpracowałam z globalnymi markami (np. Sabre, Google for Developers).
Aktualnie buduję CIRC om, który skupia się budowie modelu operacyjnego wspierającego transformację dużych organizacji do progresywnego modelu zarządzania opartego o pryncypia zrównoważonego rozwoju, Lean’owych metodyk i szeroko pojętej inkluzywności.

linkedin
Magda

Malwina Faliszewska

Trenerka Gallupa, coachka, ekspertka DEI

Strateżka i konsutlantka Learning & Development oraz Diversity & Inclusion trenerka, mentorka i PCC coach, team coach, certyfikowana trenerka Gallup’a oraz Inteligencji Emocjonalnej RocheMartin. Autorka książek "Sięgaj po więcej" oraz "Uwolnij swój talent", mówczyni TEDxWarsawWomen, autorka podcastu "Sięgaj po więcej". Regularnie występuję w roli prelegentki lub panelistki na konferencjach biznesowych m.in.Impact’21, Impact’22, Europejski Kongres Gospodarczy 2023, 2024, Human Focus Learning. Wspiera liderki i liderów w rozwijaniu kompetencji przywódczych, a  firmy i zespoły w budowaniu kultury bazującej na mocnych stronach pracowników oraz otwartej na różnorodność i włączenie.

linkedin

Ten Projekt jest dla Ciebie - jeżeli chcesz...

target-icon

Być doceniana zarówno przez szefostwo, jak i swoich współpracowników.

message-icon

Odważnie mówić o wartości swoich wysiłków i osiągnięć zawodowych.

laptop-icon

Pokazywać wiedzę specjalistyczną działając online i offline.

brain-icon

Czerpać z dobrych wzorców budując swoją markę i pozostać autentyczną.

clock-icon

Dostać podwyżkę czy awans, o jakim marzysz w swojej zawodowej karierze.

Harmonogram Projektu

MODUŁ I
Otwarte webinary
(styczeń - kwiecień)

To seria otwartych warsztatów online z nielimitowaną ilością uczestniczek.

Zrozumiesz istotę i znaczenie widoczności oraz jej wpływu na karierę. Rozwiniesz motywację do budowania wizerunku. Ustalisz osobiste cele. Nauczysz się również skutecznych strategii komunikacji i autoprezentacji, które pomogą Ci osiągnąć te cele.

obejrzyj nagrania
MODUŁ II
Zamknięte warsztaty
(czerwiec - październik)

To zamknięte warsztaty i szkolenia dla ograniczonej ilości uczestniczek.

Wskażemy Ci narzędzia i umiejętności pomocne w budowaniu widoczności. Czeka Cię m.in. nauka tworzenia autentycznej marki osobistej i konsekwentnego działania na rzecz wzmacniania jej widoczności. Opanowanie sztuki personal brandingu. Doskonalenie umiejętności wystąpień publicznych i wiele innych.

aplikacja zamknięta
MODUŁ III
Grupa mastermind
(wrzesień - październik)

To wyselekcjonowana grupa, z ograniczoną ilością uczestniczek, działająca na zasadach networkingu.

Poznasz inspirującą i motywującą grupę kobiet o podobnych poglądach. Będziecie uczyć się od siebie nawzajem i wspierać w realizacji swoich planów widoczności. Wspólnie stworzycie przestrzeń do wymiany doświadczeń i strategii, która przyczyni się do wzajemnego rozwoju i osiągnięcia zawodowych celów.

MODUŁ IV
Wystąpienia publiczne
(listopad - styczeń)

To zamknięta grupa, z ograniczoną ilością uczestniczek, skupiona wokół wystąpień publicznych.

Umożliwimy Ci poprowadzenie prezentacji na wydarzeniach i konferencjach branżowych Women in Technology Poland by Fundacja Imagine Inclusive Technology. Dzięki temu oswoisz się z wystąpieniami publicznymi. Zdobędziesz cenne doświadczenie. Poznasz najlepsze praktyki.

Czego się nauczysz?

Będziesz konsekwentnie i profesjonalnie budowała swój wizerunek. Odkryjesz, jak skutecznie pokazywać i promować osiągnięcia zawodowe. Nauczysz się doceniać siebie i swoją pracę. Pokonasz lęk przed autoprezentacją.

Co zyskasz biorąc udział w Programie?

Twoja praca będzie zauważona i doceniona. Zyskasz większy zakres kompetencji. Pokażesz siebie w roli ekspertki. Poszerzysz sieć networkingową. Wzmocnisz swoją pozycję zawodową. Zwiększysz swoje szanse na awans w miejscu pracy.

Ile kosztuje udział w Programie?

Be Visible in IT to bezpłatny program stworzony z myślą o kobietach. 
Udział w I module jest dostępny dla nieograniczonej ilości słuchaczek. Warunkiem udziału w modułach II - IV programu Be Visible in IT jest pozytywne przejście procesu rekrutacji.

Jak długo trwa Program?

Projekt rozpoczyna się w styczniu od serii webinarów. Kolejne etapy i aktywności w ramach programu potrwają do końca listopada. Czas trwania programu umożliwia rozwijanie umiejętności, co może przynieść korzyści zarówno zawodowe jak i osobiste.

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Tworzymy newsletter o ważnych i ciekawych programach i inicjatywach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Dołącz do społeczności i zapisz się do newslettera!
Zapisz mnie do newslettera

Organizator

Women in Technology Poland
by Fundacja Imagine Inclusive Technology

Jesteśmy jedną z największych społeczności IT w Polsce. Skupiamy kobiety, których celem jest wzajemne wspieranie się w rozwijaniu kompetencji zawodowych, przygotowaniu do ról liderskich, budowaniu sieci kontaktów oraz zwiększaniu widoczności. Pomagamy w nawiązaniu wartościowych relacji pomiędzy firmami partnerskimi a społecznością kobiet w nowych technologiach. Wspieramy firmy w świadomym i konsekwentnym realizowaniu strategii zwiększania różnorodności i włączania (D&I).

Partner

Splunk

Nagła awaria systemu cyberatak czy krytyczny incydent, to typowe zagrożenia cyfrowego świata i biznesów, które w nim operują. Nawet te najlepiej chronione organizacje rozumieją, że są bezpieczne jedynie do czasu. W tym coraz bardziej niepewnym świecie ataków i rosnących niebezpieczeństw, Splunk pomaga funkcjom IT odzyskać nieco przejrzystości i kontroli. Dając im dostęp do kluczowych i wiarygodnych danych, pomaga stworzyć bezpieczną cyberprzestrzeń dla firm oraz lepszy cyfrowy świat dla ich klientów.

Gdyby hasło “Splunk” trafiło do słownika, byłoby synonimem cyberodporności.

Splunk to 20 lat doświadczenia w świecie technologii, ponad 20 000 klientów i 30 biur na całym świecie. Splunk to jednak przede wszystkim ludzie - ich różnorodne doświadczenia, perspektywy i historie dają nam to, czego potrzebujemy, by skuteczniej tworzyć bezpieczną przyszłość.  Dowiedz się więcej o tym, kim jesteśmy i co robimy na:www.splunk.com
Poznaj nasz niesamowity zespół i znajdź swoją historię na: www.splunk.com/krakow