Be Visible in IT
Zyskaj pewność siebie i buduj swoją widoczność!

O Programie Be Visible in IT

Program Be Visible in IT jest skierowany do kobiet, które chcą być widoczne w miejscu pracy. Uczestniczki poznają, jak skutecznie i rzetelnie promować siebie przez osiągnięcia zawodowe. Uczą się, jak profesjonalnie budować swój wizerunek. Pokonują lęk przed autoprezentacją.

Warsztaty prowadzą znane specjalistki, które pomagają podopiecznym wzmocnić wizerunek i poprawić ich widoczność w branży IT. 

Program składa się z 4 odrębnych modułów, ma charakter warsztatowy. Ilość miejsc jest ograniczona. Warunkiem udziału jest pozytywne przejście procesu rekrutacji.

target-icon

Twoja pewność siebie

Wystąpienia publiczne to dla Ciebie koszmar? Zdarza Ci się, że inni zbierają pochwały za Twoją pracę, bo boisz się odezwać? A może po prostu paraliżuje Cię strach, kiedy masz mówić przed więcej niż dwoma osobami?

message-icon

Nasze rozwiązanie

Jeśli chcesz by to, co robisz, było doceniane, musisz być widoczna. Pomożemy Ci w budowaniu prawdziwej marki osobistej. Dzięki temu łatwiej osiągniesz awans, dostaniesz premię i zostaniesz dostrzeżona w pracy. A przede wszystkim żadne przemówienie nie będzie już dla Ciebie straszne!

laptop-icon

Pokaż się!

Bądź widoczna w swojej organizacji. Buduj silną markę osobistą. Pokaż jakość swojej pracy, eksperckość, wiedzę i umiejętności. Naucz się tego czerpiąc z dobrych wzorców. Zrozum, że widoczność w biznesie jest ważna i wymagana.

Poznaj nasze ekspertki

Magda

Karolina Latos

COO @ FreshMail | CPCO @ Vercom

Praca z ludźmi to dla niej przede wszystkim rozmowa i działanie. Z branżą IT jest związana od dekady. Od 2022 jest COO we FreshMailu, który jest częścią grupy Vercom, w której pełni rolę CPCO. Szuka optymalizacji i rozwiązań, które pozwalają zespołom pracować bardziej produktywnie i efektywnie. Rozwija liderów i ich zespoły oraz kształtuje procesy. Bliskie są jej Agile i Scrum, z których czerpie i których wartości są dla niej podstawą w jej pracy. Jest fanką talentów Gallupa i z chęcią dba o ich rozwój zarówno u siebie, jak i u innych. Jest mentorką w programach mentoringowych dla liderek z branży IT i nie tylko.

linkedin
Ewa

Magdalena Petryniak

Strategic Communication Advisor and Trainer

Ekspertka komunikacji i sprzedaży, założycielka Story Seekers Polska, z 17-letnim doświadczeniem. Odznaczona tytułem Mistrzyni Linkedin przez Forbes Women Polska. Specjalizuje się w rozwijaniu komunikacji, która buduje wpływ i prowadzi do zmian w biznesie, społeczeństwie, jak i życiu osobistym. Pracuje w korporacjach, jak i w NGO na całym świecie, głównie w sektorach IT, cyberbezpieczeństwa, przemysłu i finansów. Wykładowczyni kursu „Business Communication” na Executive MBA, przygotowuje także start-upy do spotkań z inwestorami. Jej działania, w tym liczne wywiady i konferencje, w tym na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos podkreślają pasję do rozwijania skutecznej komunikacji i liderowania zmian.

linkedin
Konrad

Dominika Rydel

Product Owner | CMO | Tech & Cloud Marketing

Przez ponad 10 lat związana z marketingiem i rozwojem produktów dla branży FMCG, przemysłu, IT, cloud computing oraz startupów. Współpracowała m. in.  z takimi markami jak Microsoft, Tymbark, czy Chmurowisko. Obecnie rozwija również swoje umiejętności w obszarze product management, tworząc produkty szkoleniowe dla firmy Software Mind.Była inicjatorką programu "Dziewuchy w Chmurach", wspierającego rozwój kompetencji chmurowych wśród kobiet oraz współtwórczynią społeczności entuzjastów rozwiązań IIoT - Industry Meetcast. Propagatorka zwiedzania i pracy zdalnej w formie workation oraz pasjonatka sportu wyczynowego szczególnie w obszarze biegów, kolarstwa, triathlonu, narciarstwa biegowego i snowboardingu.
IG @all.you.need.is.tri

linkedin

Ten Projekt jest dla Ciebie - jeżeli chcesz...

target-icon

Być doceniana zarówno przez szefostwo, jak i swoich współpracowników.

message-icon

Odważnie mówić o wartości swoich wysiłków i osiągnięć zawodowych.

laptop-icon

Pokazywać wiedzę specjalistyczną działając online i offline.

brain-icon

Czerpać z dobrych wzorców budując swoją markę i pozostać autentyczną.

clock-icon

Dostać podwyżkę czy awans, o jakim marzysz w swojej zawodowej karierze.

Harmonogram Projektu

MODUŁ I
Otwarte webinary
(styczeń - kwiecień)

To seria otwartych warsztatów online z nielimitowaną ilością uczestniczek.

Zrozumiesz istotę i znaczenie widoczności oraz jej wpływu na karierę. Rozwiniesz motywację do budowania wizerunku. Ustalisz osobiste cele. Nauczysz się również skutecznych strategii komunikacji i autoprezentacji, które pomogą Ci osiągnąć te cele.

Szczegóły wkrótce
MODUŁ II
Zamknięte warsztaty
(kwiecień/maj)

To zamknięte warsztaty i szkolenia dla ograniczonej ilości uczestniczek.

Wskażemy Ci narzędzia i umiejętności pomocne w budowaniu widoczności. Czeka Cię m.in. nauka tworzenia autentycznej marki osobistej i konsekwentnego działania na rzecz wzmacniania jej widoczności. Opanowanie sztuki personal brandingu. Doskonalenie umiejętności wystąpień publicznych i wiele innych.

MODUŁ III
Grupa mastermind
(maj - wrzesień)

To wyselekcjonowana grupa, z ograniczoną ilością uczestniczek, działająca na zasadach networkingu.

Poznasz inspirującą i motywującą grupę kobiet o podobnych poglądach. Będziecie uczyć się od siebie nawzajem i wspierać w realizacji swoich planów widoczności. Wspólnie stworzycie przestrzeń do wymiany doświadczeń i strategii, która przyczyni się do wzajemnego rozwoju i osiągnięcia zawodowych celów.

MODUŁ IV
Zamknięte warsztaty
(październik)

To zamknięta grupa, z ograniczoną ilością uczestniczek, skupiona wokół wystąpień publicznych.

Umożliwimy Ci poprowadzenie prezentacji na wydarzeniach i konferencjach branżowych Women in Technology Poland by Fundacja Imagine Inclusive Technology. Dzięki temu oswoisz się z wystąpieniami publicznymi. Zdobędziesz cenne doświadczenie. Poznasz najlepsze praktyki.

Czego się nauczysz?

Będziesz konsekwentnie i profesjonalnie budowała swój wizerunek. Odkryjesz, jak skutecznie pokazywać i promować osiągnięcia zawodowe. Nauczysz się doceniać siebie i swoją pracę. Pokonasz lęk przed autoprezentacją.

Co zyskasz biorąc udział w Programie?

Twoja praca będzie zauważona i doceniona. Zyskasz większy zakres kompetencji. Pokażesz siebie w roli ekspertki. Poszerzysz sieć networkingową. Wzmocnisz swoją pozycję zawodową. Zwiększysz swoje szanse na awans w miejscu pracy.

Ile kosztuje udział w Programie?

Be Visible in IT to bezpłatny program stworzony z myślą o kobietach. 
Udział w I module jest dostępny dla nieograniczonej ilości słuchaczek. Warunkiem udziału w modułach II - IV programu Be Visible in IT jest pozytywne przejście procesu rekrutacji.

Jak długo trwa Program?

Projekt rozpoczyna się w styczniu od serii webinarów. Kolejne etapy i aktywności w ramach programu potrwają do końca listopada. Czas trwania programu umożliwia rozwijanie umiejętności, co może przynieść korzyści zarówno zawodowe jak i osobiste.

Buduj z nami społeczność IT i bądź na bieżąco!

Tworzymy newsletter o ważnych i ciekawych programach i inicjatywach, naszych wydarzeniach, projektach i rekomendacjach. Dołącz do społeczności i zapisz się do newslettera!
Zapisz mnie do newslettera

Organizator

Women in Technology Poland
by Fundacja Imagine Inclusive Technology

Jesteśmy jedną z największych społeczności IT w Polsce. Skupiamy kobiety, których celem jest wzajemne wspieranie się w rozwijaniu kompetencji zawodowych, przygotowaniu do ról liderskich, budowaniu sieci kontaktów oraz zwiększaniu widoczności. Pomagamy w nawiązaniu wartościowych relacji pomiędzy firmami partnerskimi a społecznością kobiet w nowych technologiach. Wspieramy firmy w świadomym i konsekwentnym realizowaniu strategii zwiększania różnorodności i włączania (D&I).